Wielkanoc już w sobotę!   23 marzec 2018 (09:29)
Wielkanoc już w sobotę!

Jak co roku, nie inaczej i w tym, świętujemy WIELKANOC! Świętujemy ją oczywiście wspólnie: rodzice, uczniowie, goście i nauczyciele.
Przygotowania i realizacja, pełną parą ruszą w najbliższą sobotę. Uczniowie klas starszych podejmą pierwsze próby kulinarne (pieczenie mazurków) w trakcie kolejnego cyklu warsztatów poświęconych polskim świętom i tradycjom.

Jak co roku potrzebujemy wolontariuszy, czyli wszystkich zdolnych, kulinarnych zapaleńców, którzy chcieliby pomóc nam w kuchni. Bardzo potrzebujemy pomocy i wsparcia. Chętni proszeni są o kontakt z wychowawcami klas, sekretariatem lub dyrekcją.
Na dzień 24 marca 2018 prosimy także o zrobienie i przyniesienie pysznych ciast i wypieków. BARDZO PROSIMY!

Żur wielkanocny, białą kiełbaskę, jajka pisanki (wykonane tradycyjną metodą) i najlepsze na świecie mazurki, zrobimy w szkole z uczniami, przy wsparciu mam i tatusiów oczywiście! Nie zabraknie też wody do picia oraz tradycyjnej kawki i herbatki

Nasi uczniowie poza dekoracjami i potrawami przygotowują również okolicznościowy program artystyczny.
Bardzo liczymy na Państwa obecność.
Przyprowadźcie rodzinę i przyjaciół.
Bądźmy tego dnia razem.

27.10.2018