Nasi absolwenci zdobyli uniwersytety!  23 sierpień 2018 (11:57)
Nasi absolwenci zdobyli uniwersytety!

Polska Szkoła SEN chciałaby bardzo serdecznie pogratulować wszystkim naszym MATURZYSTOM /tak tym malcom, które dopiero co zaczynały szkołę/, którzy otrzymali swoje wyniki z tegorocznej matury. Jesteśmy z Was ogromnie dumni, szczególnie, że większość zdawała język polski i uzyskała doskonałe wyniki!

Swoimi wynikami pochwaliła się chociażby Patrycja, która otrzymała 100 punktów z języka polskiego i dostała się na prawo na DCU. Kolejna zdobywczyni 100 puntów i przyszła absolwentka prawa na Uniwersytecie w Maynooth to Zofia. Allan - język polski na 100 pkt. a rozpocznie swoją biznesową karierę na Trinity College. Matylda, gwiazda zakończenia roku szkolnego, dostała się na wymarzoną weterynarię na USD, Wiktoria na Colaiste Dhulaigh w Coolock na Social Care. A Bartek ma otwartą drogę na architekturę. Pozostałym również poszło świetnie i dostali się na swoje wymarzone studia.

Czujemy się zaszczyceni, że mogliśmy towarzyszyć Wam w tej wspaniałej przygodzie zakończonej prawdziwym sukcesem. Dziękujemy!y!

GRATULUJEMY WAM NAJMOCNIEJ!!!
Jesteście najlepsi!