Polska Szkola w Dublinie
polska szkola w dublinie
Polska szkola Dublin                        
Nauka
Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Steve Jobs - miliarder, wizjoner, geniusz
»  więcej
Sport
Nie mam nastroju na emeryturę. Ona jest dla młodych ludzi.
Alex Ferguson - legendarny trener Manchester United
»  więcej
Sztuka
Literatura to najprzyjemniejszy sposób ignorowania życia.
Fernando Pessoa - portugalski poeta i pisarz
»  więcej
Kultura
Europa potrzebuje więcej takich krajów jak Polska.
Bono, wokalista U2, Dublińczyk
»  więcej
Karol, nasz mistrz ortografii!  01 kwiecień 2019 (15:55)
Karol, nasz mistrz ortografii!

Karol, nasz mistrz ortografii!


MAMY MISTRZA!!!
Wielkie brawa dla naszego ucznia Karola Koszorza za zajęcie I MIEJSCA w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM Polskiej Macierzy Szkolnej "MISTRZ ORTOGRAFII 2019"
Karolowi, szczęśliwym rodzicom, dziadkom i nauczycielom języka polskiego serdecznie gratulujemy!

czytaj więcej

Parada św. Patryka 2019  21 marzec 2019 (13:01)
Parada św. Patryka 2019

Parada św. Patryka 2019


Dzień św. Patryka należy do naszych ulubionych w kalendarzu świąt i wydarzeń. Tym bardziej, że od wielu lat jesteśmy nieodłączną częścią Festiwalu św. Patryka. W tym roku tematem przewodnim były irlandzkie opowieści. Nasza grupa wystąpiła z programem "Wspaniały świat" idąc w rytm piosenki Louisa Armstronga "What A Wonderful World". Opowiadaliśmy naszym układem tanecznym /i używając języka migowego/, jaki wspaniały jest świat, w którym żyjemy, ale jednocześnie przypominaliśmy, jakie szkody tworzymy w postaci niszczenia środowiska.
czytaj więcej

Wizyta w telewizji TV3  12 marzec 2019 (14:12)
Wizyta w telewizji TV3

Wizyta w telewizji TV3


Chwalimy się! Uczennice biorące udział w tegorocznej Paradzie św. Patryka: Aleksandra, Agata i Weronika zostały poproszone o zaprezentowanie swojego układu tanecznego w telewizji TV3 Ireland:AM. W towarzystwie Karen Walsh, dyrektorki artystycznej Festiwalu św. Patryka, która opowiadała o tegorocznej odsłonie festiwalu, nasze gwiazdy zaprezentowały układ taneczny. Ten sam układ, który ćwiczyły przez ostatnie kilka tygodni, pokażą zgromadzonej publiczności podczas niedzielnej Parady. Gratulujemy naszym gwiazdom! Zajrzyjcie do galerii po więcej zdjęć zza kulis naszej wizyty.
czytaj więcej

W rytmie lat 80-tych   14 luty 2019 (21:51)
W rytmie lat 80-tych

W rytmie lat 80-tych


W stylu lat 80-tych tańczyli nie tylko rodzice w minioną sobotę. Także nasi uczniowie klas 4 i 5 przywdziali neonowe getry, kreszowe spodnie i fantazyjne peruki. Muzak płynąca z głośników przeniosła balowiczów w odległy i nieznany dla nich świat muzyki Madonny, Dawida Bowiego czy zespołu The Police. Liczne zabawy i konkursy podtrzymywały gorącą atmosferę i zapewniały pełny parkiet przez cały bal.
czytaj więcej

Bal (tylko) dla dorosłych 2019  13 luty 2019 (09:37)
Bal (tylko) dla dorosłych 2019

Bal (tylko) dla dorosłych 2019


Kto powiedział że dorośli nie potrafią się bawić? Na pewno nie my! Jak co roku, Szkoła SEN przygotowała bal karnawałowy dla rodziców. Tegorocznym tematem były lata 80-te i musimy szczerze przyznać, że kreatywność naszych gości przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! Neonowe spódnice, kreszowe dresy, karbowane włosy i wspaniałe makijaże, tego "parkiet" Polskiej Szkoły SEN jeszcze nie widział! W tym roku bawiliśmy się w Hotelu Plaza Tallagh i wybór ten okazał się strzałem w dziesiątkę.
czytaj więcej

Bal klas 2 i 3  08 luty 2019 (22:49)
Bal klas 2 i 3

Bal klas 2 i 3


Mumie, westfalki, faraonowie, greckie boginie a nawet piramida, do tego muzyka z "Greka Zorby" to wszystko i dużo więcej działo się podczas balu 2 i 3 klas w ubiegłą sobotę. Hol szkoły irlandzkiej na kilka godzin zamienił się w świątynie greckiej, rzymskiej i egipskiej muzyki, i zabawy. Wspaniałe konkursy, dekoracje przenoszące nas w czasie i miejscu, słodki poczęstunek w postaci pączków i tańce do upadłego, to jest to co lubimy najbardziej! Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii.
czytaj więcej


Strony: 1 2 3 4
OSTATNIO DODANE ZDJĘCIAZOBACZ WIĘCEJ >>
Polska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - Dublin

Nadchodzące wydarzenia
Najnowsze video szkoły SEN

.