Magiczna bransoletka  12 marzec 2020 (16:02)
Magiczna bransoletka

Pisać sztuki teatralne? Robić dekoracje? Organizować przedstawienie (bilety, afisze, zaproszenia)? Dla klasy 6cd to nic trudnego, o czym mogliśmy przekonać się w ostatnią sobotę. Wówczas to po raz pierwszy - ale nie ostatni – widownia szkoły SEN miała przyjemność zobaczyć sztukę pt. "Magiczna bransoletka" napisaną przez klasę podczas zajęć języka polskiego z Panią Izabelą Bochniarz. Na scenie można było podziwiać świetną grę aktorów, w których wcielili się: Oktavia Maliszewska – Melody (główna bohaterka), Aleksandra Owsianka (mama), Dawid Czyż (tata), Lena Plewińska (ptak) i Franciszek Borzycki (narrator).

Oprawę muzyczną przygotowała Pani Justyna Kosmulska. W projekt była zaangażowana cała klasa, za co należą się jej wielkie brawa! Dziękujemy również Rodzicom, którzy zawsze byli gotowi spieszyć z pomocą.